RABObank clubactie; steun LONU

LONU doet mee met Rabobank Club Support 2020!


Elke stem telt!
Leden van de Rabobank ontvangen bij de start van de stemperiode een unieke code waarmee ze kunnen stemmen. De stemperiode loopt van 5 oktober tot en met 25 oktober 2020. Leden van Rabobank mogen zij via een speciale site hun vijf stemmen uitbrengen op de clubs die zij een warm hart toedragen. Deze stemmen bepalen de hoogte van de bijdrage voor onze club.
Let op: alleen leden van Rabobank Dommelstreek mogen stemmen. Als u klant bent, bent u niet automatisch lid. Klanten kunnen in Internetbankieren, onder ‘Mijn gegevens’ zien of ze lid zijn van Rabobank Dommelstreek.
Wij verzoeken onze leden, familie, vrienden en kennissen om te stemmen op LONU !
Meer informatie
Op de website https://www.rabo-clubsupport.nl/regio-eindhoven/voorwaarden
kun je meer informatie vinden over Rabobank Club Support.
Alvast bedankt voor jullie stem(men) !

Frank